Search Tags for djalin

‘Merr thikën dhe vrite’, ja si e nxiti i ati djalin të vriste të miturin … #‘Merr thiken dhe #djalin te vriste #ja si e nxiti i ati #thiken dhe vrite’ #vriste te miturin ‘Merr thikën dhe vrite’, ja si e nxiti i ati djalin të të miturin … Detaje të reja kanë dalë nga hetimi për vrasjen e 14-vjeçarit me iniciale A.S., mbrëmjen e kaluar në Fushë Mamurras. Policia ka marrë në pyetje të dyshuarin kryesor për krimin, një tjetër të miturin… Link: https://lajm-shqip.com/merr-thiken-dhe-vrite-ja-si-e-nxiti-i-ati-djalin-te--te-miturin/
Nëna vret mizorisht djalin e saj 3 vjeç, e alarmuar shkon në polici dhe e raporton … #dhe e raporton #djalin e saj 3 vjeç #e alarmuar shkon #Nëna vret mizorisht #shkon ne polici Nëna vret mizorisht djalin e saj 3 vjeç, e alarmuar në polici dhe e raporton … Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në një park në Las Vegas, ku një nënë ka vrarë djalin e saj 3 vjeçar dhe më pas e ka raportuar atë të humbur… Link: https://lajm-shqip.com/nena-vret-mizorisht-djalin-e-saj-3-vjec-e-alarmuar--ne-polici-dhe-e-raporton/
I moshuari vret djalin dhe vajzën, kur gruaja kthehet në shtëpi e gjen vendin … #djalin dhe vajzën #e gjn vndin #I moshuari vret #kthehet ne shtepi #kur gruaja kthehet I moshuari vret djalin dhe vajzën, gruaja kthehet në shtëpi e gjen vendin … Një tragjedi familjare ka ndodhur në Esperia, të Frusinate, Itali. Gianni Paliotta, një mashinist treni, pensionist 70-vjeçar, vrau këtë të martë dy fëmijët e tij. Ai i mori jetën dy fëmijëve të tij, 27 dhe… Link: https://lajm-shqip.com/i-moshuari-vret-djalin-dhe-vajzen--gruaja-kthehet-ne-shtepi-e-gjen-vendin/
Fitoi rreth 2 milionë paund në llotari, nuk i përdori për djalin e sëmurë, por për… #djalin e sëmurë #e llotarisë në Britani #Fitoi rreth 2 milionë #nuk i përdori për djalin #rreth 2 milionë paund Callie Rogers është fituesja më e re e llotarisë në Britani. Ajo fitoi në llotari kur ishte vetëm 16 vjeçe gati 2 milionë paund, mirëpo sot nuk ka para mjaftueshëm për të kuruar të birin. Asaj nuk i ka mbetur më asgjë. Djali i saj, Blake, ka një paralizë cerebrale… Link: https://lajm-shqip.com/fitoi--2-milione-paund-ne-llotari-nuk-i-perdori-per-djalin/
Fitoi rreth 2 milionë paund në llotari, nuk i përdori për djalin e sëmurë, por për… #djalin e sëmurë #e llotarisë në Britani #Fitoi rreth 2 milionë #nuk i përdori për djalin #rreth 2 milionë paund Callie Rogers është fituesja më e re e llotarisë në Britani. Ajo fitoi në llotari kur ishte vetëm 16 vjeçe gati 2 milionë paund, mirëpo sot nuk ka para mjaftueshëm për të kuruar të birin. Asaj nuk i ka mbetur më asgjë. Djali i saj, Blake, ka një paralizë cerebrale… Link: https://lajm-shqip.com/fitoi--2-milione-paund-ne-llotari-nuk-i-perdori-per-djalin/
Desain kursi yang terinspirasi dari aksesoris suku Dayak yang sangat atraktif mewujud dalam produk kursi yang mampu tampil kontemporer dan modern. . . . #Repost @djalin.id • • • A gem that embodies the sun’s spherical shape, and admirable Dayak tribes accessories. Dayak chair, designed by Sita Fitriana @langitsita #djalin #djalindesign #djalinid #design #chair